Anasayfa |  Hakkımızda |  Galeri |  Belgelerimiz |  Haber & Duyurular |  Lojistik Çözümler |  İletişim
HABER & DUYURULAR
Araç Sayimiz Büyüyor...
2008 yili basindan itibaren filomuzdaki araç sayisini 462 ye çikartmis bulunuyoruz.

Iso 9001/2008
Iso 9001/2008 çalismalarimiz tamamlanmis olup .

Her geçen gün biraz daha büyüyoruz...
Müsterilerimize,daha iyi hizmet verebilmek üzere,bitisik bina satin alinmis olup, mevcut faaliyet alanimiz bir okadar daha genisletilmistir.

Transport Lojistik Fuarindayiz
8 - 10 Aralik 2011, 9. - 10. Salon

  HAKKIMIZDA
 

Şirketimiz, sektörün önde gelen isimlerinden Sayın Cevdet ÇAYIR tarafından 1985 senesinde kurulmuş olup, yurtiçi tacımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Sizlerin destek ve güveniyle sektörün önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır.

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak büyüyor, gelişiyor ve teknolojik gelişimleri yakından takip ediyoruz. Bu nedenle, standartlarımızı yükseltebilme ve hizmetimizin kalitesini ifade etmek için ISO 9001/2008 almş bulunuyoruz.İlaveten öncü firmalardan biri olarak, Karayolları Taşımacılık Kanunu (4952 sa K) ve yönetmelikleri gereği R1 ve K1 belgelerinide almış bulunuyoruz.

Her biri konuusnda uzman olan operasyon ekibimiz, ürünlerinizin düzenli ve güvenli sevkiyatı için haftanın 7 günü 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.Büyümeye devam eden şirketimizin büntesinde bulunan araçların, güvende olduklarından emin olmak için yükleme ile başlayıp teslimat aşamasına kadar geçen zaman içerisinde araçlar, sürekli olarak uydu takip (GPRS) vasıtasıyla izlenmektedir.

Herhangi bir aksaklığa meydan vermemek için araçlar yola çıkmadan önce ruhsatnameleri, vize ve emisyon bulları denetlemekte, aynı zamanda da sürücünün ve aracın fotoraflarını çekilmekte olup diğer belgelerle birlikte ( sürücü ehliyeti vs ) arşivlerimizde saklanmaktadır.

Sevkiyatımız esnasında taşınan tüm ürünler şirketimiz tarafından sigortalanmakta olup standartları aşan talepleriniz olması halinde, yapılacak görüşmelerle farklı sigorta alternatifleri tarafınıza sunulacaktır.

Değerli müşterilerimiz; beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek, sizlere daha yakın olabilmek ve daha iyi hizmet vermek için emin ve güçlü adımlarla ilerlemekteyiz.

Cevdet ÇAYIR
Yönetim Kurulu Başkanı

Misyonumuz - Vizyonumuz

Başlangçta 3 personelle çıkılan yolda ciddi mesafeler alınmış, gerek sektörünün öncüsü kurumsal şirketlerle yapılmış olan iş birlikleri, gerek se personel, tesis, araç kalite ve miktarlarında yapılan yatırılmarla 1985 yılından başlayarak büyük mesafeler katetmeye ve misyonunun gereğini uygulamaya devam etmektedir.

Misyonumuz, vizyonumuz ve temel değerlerimizle oluşturduğumuz yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde ürün ve hizmetlerimizden duyulan müşteri memnuniyeti Murat Çay ailesi için yüksek önem taşımaktadır.

Murat Çay ailesi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmemiz için müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemi, müşteri hizmetleri süreçlerini geliştirmek için yaptığımız kapsamlı çalışmalar ve geliştirdiğimiz politikalarla devamlı olarak daha da ileri seviyeye taşımaktayız.

Bu doğrultuda bulunduğumuz sektörde, yüksek müşteri odaklılık politakasıyla MURAT ÇAY LOJİSTİK olarak hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Murat Çay 450m2 kapalı alanı 8000 m2 garaj alanı ile 61 adet Özmal, 262 adet sözleşmeli araç filosu ve 100'e yaklaşan çalışan sayısıyla İzmir'in öncü lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer almaktadır.

  Fotoraf Galerisi

 

 

 

Anasayfa |  Hakkimizda |  Galeri |  Belgelerimiz |  Haber & Duyurular |  Lojistik Çözümler |  Iletisim
© 2008 Murat Çay Lojistik Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım : Egebilsis